Якщо ви в усьому надаєте перевагу принципам практичності та мультифункціональності, радимо перевірений та надійний засіб WOOLITE Pro-Care, який забезпечує дбайливе відновлення та догляд будь-яких видів тканин.
Вже з назви стає зрозумілим, що гель WOOLITE Delicate був створений для особливих речей. Тих, що потребують додаткової уваги, ніжності та турботи. Делікатний засіб слідкує за тим, аби чутливі вироби із кашеміру, шовку та вовни, не тільки було дбайливо очищені, але й змогли відновити м'якість в процесі прання.
Якщо вам завжди було складно зрозуміти, як правильно потрібно сортувати одяг, аби раптом не перетворити улюблену рожеву спідницю у щось абсолютно незнайоме, то вам точно сподобається засіб WOOLITE Color. Він стане вашим ідеальним помічником під час прання одягу з деніму, бавовни чи синтетики. Саме він зможе освіжити колір тканини, повернути йому насиченість та розкішну м'якість.
Жінки-вамп надають перевагу темним речам, але часто стикаються із проблемою відновлення складності насиченого чорного відтінку. Гель WOOLITE Dark ніжно видаляє забрудненість, а також відновлює колір і текстуру. Зверніть увагу, що підходить він як для догляду за джинсами, так і за синтетикою та бавовною.